cennik

PODANE CENY SĄ ORIENTACYJNE. PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY CELEM USTALENIA SZCZEGÓŁÓW.

Makijaż próbny:
najczęściej wykonywany we wskazanym we mnie miejscu (rejon Legnickiej / Magnolii), w cenie pełen zakres - kępki, utrwalacz, bez makijażu ciała (plecy, dekolt), czas trwania zależy od preferencji klientki


  • "trafiony z marszu", do 1.5 h - 150 zł
  • "z wydziwianiem i próbowaniem wariantów" powyżej 1.5 h - 200 PLNMakijaż ślubny:
wykonywany we wskazanym przez Panne Młodą miejscu (dom rodzinny, hotel itd. ), w cenie pełen zakres - kępki, utrwalacz, dla Panny Młodej makijaż ciała (plecy, dekolt).

  • makijaże ślubne we Wrocławiu w sezonie (maj - połowa października) w soboty lub w popularne daty (15.08, 24.12, 03.05) - rezerwacja daty przy zamówieniach minimum 500 zł (pakiet 4 osoby - Panna Młoda i osoby towrzyszące). Dodatkowa osoba 150 zł.
  • makijaże ślubne poza Wrocławiem niezależnie od daty wykonywane - rezerwacja daty  przy zamówieniach minimum 500 zł (pakiet 4 osoby - Panna Młoda i osoby towarzyszące) + koszt dojazdu/powrotu poza Wrocław 1PLN/km. Dodatkowa osoba 150 zł.
Poza Wrocławiam i w popularne "ślubne" daty nie ma możliwości zarezerwowania daty na mniejszy pakiet niż 500 zł.

  • makijaże ślubne w soboty poza sezonem i nie w popularne daty (np. w dni robocze), wykonywany w miejscu wskazanym przez Pannę Młodą - cena do ustalenia od 300 - 500 w zależności od ilości osób w pakiecie (2-4), dopłata za dodatkową osobę 100 zł.
Makijaż okolicznościowy np. na sesję ślubną, narzeczeńską, studniówkę:
  • przy zamówieniach grupowych - cena do ustalenia, w zasadzie nie wykonuję takiej usługi indywidualnie chyba, że wcześniej korzystała już Pani z moich usług i przypadłyśmy sobie do gustu, cennik od 150 do 250 zł, szczegóły do ustalenia
WYSTAWIAM FAKTURY VAT.