o mnie

Jestem stylistką i charakteryzatorką z kilkunastoletnim doświadczeniem, w tym z praktyką we współpracy z wymagającym klientkami i jeszcze bardziej wymagającą kamerą RED. 
Na codzień pracuję przy sesjach zdjęciowych i na planach filmowych, ale cenię też sobie prywatne klientki - żeby nie stracić całkiem konktaktu z "normalnymi ludźmi". 
Wykonywanie makijaży ślubnych sprawia mi ogromną frajdę; mam satysfakcję czując się jak Dobra Wróżka z bajki o Kopciuszku, pokazując Wam, Panny Młode, jakie jesteście piękne. Same często nie macie o tym pojęcia lub nie umiecie tego wydobyć z własnej twarzy. Służę Wam moją pewną ręką, czujnym okiem, fantazją i wprawą.
Nie oszczędzam na kosmetykach - pracuję na wybranych produktach z różnych firm, m.in Make Up Forever, MAC, Nouba, Kryolan, Smashbox, Dior, Mary Kay, Bourjois. Posługuję się mało jeszcze popularna w Polsce techniką, która na stałe gości na poważnych planach filmowych i czerwonych dywanach za granicą: aerografem (renomowanej amerykańskiej firmy KETT, lidera branży).
Cenię się nieprzesadnie - lubię to co robię i nie chce Was odstraszać cenami. Jeżeli mój cennik przekracza Twoje możliwości a bardzo Ci zależy - napisz, może się jakoś dogadamy (zniżki grupowe, handel wymienny itd :D).
We Wrocławiu dojadę bez marudzenia (przy czym jestem pod tym względem konserwatywna, i Smolec albo Psie Pole to już dla mnie nie Wrocław) ; dalej z marudzeniem lub przy zabookowaniu całej dniówki (min 4 makijaże).